Forskjell mellom versjoner av «Kategori:Dykkebutikker»

Fra Dykkepedia
Hopp til: navigasjon, søk
(Ny side: *[http://dykkepedia.com/wiki/Dykkebutikker Dykkebutikker i Norge])
 
 
(35 mellomliggende revisjoner av 15 brukere er ikke vist)
Linje 1: Linje 1:
*[http://dykkepedia.com/wiki/Dykkebutikker Dykkebutikker i Norge]
+
<!-- {{#compound_query:[[Kategori:Dykkebutikker]][[Posisjon::+]]
 +
;?posisjon
 +
;icon=Marker-butikk.png
 +
;limit=500
 +
|format=map}} -->
 +
 
 +
{{regionskart|Dykkebutikker}}
 +
 
 +
== Nettbutikker ==
 +
 
 +
=== Norske ===
 +
* [[ScubaNor]] [http://www.scubanor.no/]
 +
* [[Barents Explorer]] [http://www.barentsexplorer.no/] (åpent etter avtale)
 +
* [[Skager Verneservice AS|Divenet.no]] [http://www.divenet.no/]
 +
* [[Divestore Gylte Dykkersenter AS]] [http://www.divestore.com]
 +
* [[DiveShopOne]] [http://diveshopone.no]
 +
* [[DiveRite]] [http://www.diverite.no]
 +
* [[Dykkersport Lysaker]] [http://www.dykkersport.no]
 +
* [[Frivannsliv]] [http://www.frivannsliv.no/]
 +
* [[Fue.no (Oceanic Tech)]] [http://www.fue.no]
 +
* [[Havsport Trondheim]] [http://www.havsport.com]
 +
* [[Nitrox.no]] [http://www.nitrox.no]
 +
* [[Nortech Diving]] [http://www.nortechdive.no/]
 +
* [[Maskin og DykkerService]] [http://www.mamut.net/maskinogdykkerservice/]
 +
* [[Techdiving.no]] [http://www.techdiving.no/]
 +
* [[Sordykk]] [http://www.sordykk.no]
 +
* [[Luftservice]] [http://www.luftservice.no]
 +
* [[XSports.no]] [http://www.xsports.no/]
 +
* [[One Ocean]] [http://www.oneocean.no/]
 +
 
 +
=== Utenlandske ===
 +
* [[Salvo Supply]] [http://www.salvosupply.com/]
 +
* [[Seaskin]] [http://www.seaskin.co.uk/]
 +
* [[Scubastore]] [http://www.scubastore.com]
 +
* [[NorthDiving]] [http://www.NorthDiving.dk]
 +
 
 +
== Dykkebutikker ==
 +
* [[Arctic Abyss]] (Finsk) [http://www.arcticabyss.fi]
 +
* [[Kongsfjord Scuba]] [http://www.arctic-diving.com]
 +
* [[Adykk Kristiansand]] [http://adykk.no]
 +
* [[Barents Explorer]] [http://www.barentsexplorer.no] (åpent etter avtale)
 +
* [[Bergen Froskemanncenter]]
 +
* [[Bodø Dykkesenter]] [http://www.bododykkesenter.no]
 +
* [[Divestore Gylte Dykkersenter AS]] [http://www.divestore.com]
 +
* [[Drammen dykkesenter]] [http://drammendykkersenter.no]
 +
* [[Dykkerforum Ålesund]] [http://www.dykkerforum.no] '''(legges ned)'''
 +
* [[Dykkerhuset]] (Moss) [http://www.dykkerhuset.no]
 +
* [[Dykkersport Lysaker]] [http://www.dykkersport.no] '''(legges ned)'''
 +
* [[Dykkersport Trondheim]] [http://www.dsport.no]
 +
* [[Finnsnes Dykkersenter]] [http://www.finnsnesdykkersenter.no]
 +
* [[Fue.no (Oceanic Tech)]] [http://www.fue.no]
 +
* [[Halden Dykkersenter]] [http://www.hadykk.no]
 +
* [[Havsport Trondheim]] [http://www.havsport-trondheim.no]
 +
* [[Jan Kirkemyrs Dykkeskole]] [http://www.jankirkemyrsdykkeskole.no]
 +
* [[Luftservice]] [http://www.luftservice.no]
 +
* [[Nemo Classic Diving]] [http://www.nemo.no]
 +
* [[Nortech Diving|Nortech Diving Kristiansand]] [http://www.nortechdive.no/]
 +
* [[Midtdykk]] [http://www.midtdykk.no/]
 +
* [[Prodykk]] [http://www.prodykkoslo.no]
 +
* [[Skager Verneservice AS]] [http://www.divenet.no]
 +
* [[Stavanger Dykkersenter]] [http://www.stavanger-dykkersenter.no/]
 +
* [[Ålesund Dykkersenter]] [http://www.dykkersenter.no]
 +
* [[One Ocean Dykkersenter]] [http://www.oneocean.no]
 +
 
 +
== Dykkeverksteder ==
 +
* [[Gass og Puste Service]]  [http://www.gpsas.no]
 +
* [[Luftservice]]  [http://www.luftservice.no]
 +
* [[Maskin og DykkerService]] [http://www.mamut.net/maskinogdykkerservice/] (Scubapro - Uwatec dykkecomputere)
 +
* [[Nuex]]  [http://www.nuex.no]
 +
 
 +
== UV foto / video ==
 +
=== Norske ===
 +
* [[aquaphoto]] [http://aquaphoto.no]
 +
* [[KameraUnderVann]] [http://www.kameraundervann.no]
 +
* [[Marin Foto]] [http://www.marinfoto.no/]
 +
* [[PSHOP]] [http://www.pshop.no]
 +
 
 +
=== Utenlandske ===
 +
* [[Adorama]] [http://www.adorama.com/]
 +
* [[B&H]] [http://www.bhphotovideo.com/]
 +
* [[Fotografit]] [http://fotografit.eu/]

Nåværende revisjon fra 19. jan. 2016 kl. 10:12


Laster kart...
Marker-blomsterdykk.png Blomsterdykk Marker-wreck.png Vrakdykk Marker-klubb.png Dykkeklubber Marker-butikk.png Dykkebutikker Marker-overnatting.png Overnatting Marker-rampe.png Båtrampe Marker-red.png Gassfylling Marker-blue.png Grottedykking


Nettbutikker

Norske

Utenlandske

Dykkebutikker

Dykkeverksteder

UV foto / video

Norske

Utenlandske